Контакти

Наша адреса:
м. Львів, вул.Караджича, 29
тел. (0322) 62-00-68
тел.-факс. (0322) 62-50-42
e-mail: mr@lpml.com.ua

Ліцей сьогодні

У ліцеї навчається понад 400 талановитих дітей зі Львова та Львівської області. Навчання проводиться з 8 по 11 клас (тепер по 12 клас). Форма навчання — шестиденна; навчальна мова — українська, іноземна — англійська; шкільна форма не вимагається. До послуг ліцеїстів великий кабінет комп`ютерної техніки на 18 робочих місць, Інтернет, бібліотека з читальним залом, спортивний зал. Учням, які не живуть у Львові, надається гуртожиток ліцею, вони забезпечуються триразовим харчуванням.

У ліцеї ведеться активна позакласна робота.

Прийом до ліцею здійснюється на основі конкурсного відбору. Призери обласних олімпіад із математики, фізики, інформатики, хімії, біології та інших предметів запрошуються на навчання без вступних іспитів.

Для учнів 11-х класів в ліцеї проводиться оцінювання знань із профільних предметів (математики та фізики для фізико-математичних класів, хімії та біології для хіміко-біологічних класів). Учні, які показали добрі результати, мають право вступу на факультети природничих наук Львівського національного університету імені Івана Франка за співбесідою.


Наші новини

Львівщина входить у першу п’ятірку областей-переможниць олімпіад

Львівщина входить до п’ятірки областей, які мають найкращі результати з проведення учнівських олімпіад.

всі новини

Опитування
Ваш улюблений вчитель -: